İçeriğe geç
JTWA

JTWhatsApp

Üst düzey WhatsApp modu

İndir JTWhatsApp APK Yeni Resmi Sürüm Güncellendi 2024

DND modu

4K+ Contato

Çift hesapları yürütme

Tamamen Yasak Karşıtı

Çevrimiçi durumunu gizle

Kedi kilitleme uygulaması

50’den fazla şık yazı tipi

Otomatik Yanıtlamayı Destekler

Resmi web sitesi: JT-Whats.App (EN),JTws.App (ES)

Güncellenmiş JTWhatsApp sürümü nihayet yayınlandı ve genel olarak beklemeye değdi. JTWhatsApp APK 2024’ün en son resmi sürümü, orijinal yazılıma özgü aşırı kısıtlamaların yanı sıra en iyi güvenlik, gizlilik ve özelleştirme özellikleri olmadan mevcut en sorunsuz deneyimlerden birini sunar. Bununla birlikte, JTWhatsApp orijinal yazılım üzerinde büyük ölçüde geliştirilmiştir. Zengin işlevselliği, ancak tipografik sadeliği birçok kullanıcıyı şaşırtıyor. İletişim uygulamaları söz konusu olduğunda, JTWhatsApp sağlam bir örnektir ve gerçekten çok popülerdir. Bu harika uygulamayı kaçırmayın ve aşağıdaki JTWhatsApp APK’sının ayrıntılarına göz atın.

JTWhatsApp APK Son sürüm 2024 Temel bilgiler


Uygulama adıWhatsApp+ JiMODs (JTWhatsApp) APK
LisansÜcretsiz hizmetler
Dosya boyutu52.4 MB
Son GüncellemeBir Gün Önce
Android gerektirir5.0 veya üzeri

En son JTWhatsApp 2024 neden öne çıkıyor?


Yukarıda da belirtildiği gibi JTWhatsApp, WhatsApp tarafından sunulan tüm temel özellikleri kullanıcıların beklediği yaratıcı özelliklerle birleştiren bir anlık iletişim yazılımıdır. Ancak güncellenmiş JTWhatsApp sürümü, deneyiminizi geliştirmenize ve hatta daha verimli çalışmanıza yardımcı olmak için doğaçlama değil, özenle tasarlanmıştır. Aslında, yazılım kullanırken göz önünde bulundurulması gereken ilk şey işlevselliktir, bu da JTWhatsApp’ı WhatsApp’tan üstün kılan şeydir. Birkaç özelliğini, ikisinin karşılaştırmasını ve ayrıca yararlı özelliklerin listesini ayrıntılı olarak görelim.

JTWhatsApp nedir?


Piyasadaki değiştirilmiş WhatsApp sayısı çok fazla. Ancak Jimtechs tarafından oluşturulan bu JTWhatsApp, WhatsApp + JiMOD’lardır ve diğerlerinden daha ileri gider, muhtemelen en iyinin en iyisidir. Bu nedenle, JTWhatsApp artık piyasada büyük bir kullanıcı yüzdesi için yaygın olarak popülerdir.

Arkadaşlarınızla sohbet etmek, temel dosyaları göndermek veya sesli arama yapmak gibi temel işlevlere ek olarak, bu uygulama sizi yeni dünyaları keşfetmeye götürebilir. Güncellenen JTWhatsApp sürümü bir hırsızlık önleme sistemi içeriyor ve her yeni sürümde önceki hizmete genişletilmiş özellikler eklemeye devam ediyor. Yüksek kaliteli resimler ve 30 MB videolar paylaşabilir; çeşitli formatlarda dosyalar gönderebilir ve tek bir tıklamayla müzik paylaşabilirsiniz. JTWhatsApp ile kullanıcılar hiçbir ek ücret ödemeden orijinal uygulamadan daha fazla özelliğe sahip olabiliyor.

JTWhatsApp’ın 2024 sürümündeki yenilikler nelerdir?


Şimdi, JTWhatsApp daha fazla özellik ekledi ve JTWhatsApp 2019, 2022 ve 2021’de var olan bazı hatalar ve sınırlamalar yüksek teknoloji çözümleriyle çözüldü. Artık JTWhatsApp son sürümü mükemmel ve sorunsuz çalışıyor. Hangi özelliklerin eklendiğini veya güncellendiğini görelim.

Eklendi

 • “Altyazı Kopyala” olarak adlandırılan resim altyazıları veya videolar gibi medyayı kopyalayın.
 • Bir “Arama Ağı” oluşturulması.
 • Görüntüleri veya videoları kaydetmeden çevrimiçi olarak önizleyebilme
 • Geçmişi/Durumu Yeniden Yükle
 • Kolay yedekleme için .zip dosyaları oluşturun
 • Konuşmalarda varsayılan çeviri dilini seçme
 • Önizleme görüntüsünü veya videosunu kaydetme
 • Profil resimlerinde emoji kullanılabilir

Etkin

 • Reaksiyon fonksiyonu
 • Anketler ve grup oylaması oluşturun
 • Son görüntülenme ve profil resmi yeni gizlilik ayarlarına sahip
 • Yeni gizlilik ayarları, geliştirilmiş Son Görünümler ve Profil Resmi ayarları

İyileştirme

 • Yedekler Storage/Documents klasörüne taşınmıştır.
 • Ana ekranda Ay/Güneş simgesi
 • Geliştirilmiş bankacılıkla mücadele
 • Çeviri seçenekleri FMMods → Universal → Ayarlar → Ayarlar bölümünde bulunabilir

Düzeltildi

 • Sahte anti-virüs ve anti-malware raporları
 • WhatsApp kaldırılsa bile yedekler korunur
 • Bazı telefonlarda mesaj zamanlayıcı sayfasında engelleme

JTWhatsApp ve orijinal WhatsApp’ın karşılaştırılması


WhatsApp ile karşılaştırıldığında JTWhatsApp, 100 milyondan fazla kullanıcı tabanıyla onu daha iyi bir iletişim uygulaması yapan birçok avantaja sahiptir. Avantajları aşağıda belirtilmiştir.

ÖzelliklerJTWhatsAppOrijinal WhatsApp
Maksimum dosya boyutu sınırıSınır yok100MB
Maksimum grup kapasitesi600256
Durum Karakter sınırı255 Karakter139 Karakter
Video durumunu sınırla5 Dakika30 saniye
Görüntü paylaşım sınırıMaksimum 100Maksimum 30
İleri LimitMaksimum 250Maksimum 10
Ses ve video dosyası boyutu200MB & 50MB16MB & 16MB
Tek bir cihazdaki hesaplarBirden FazlaSadece bir tane
Görünür KenelerTek bir gri keneİki gri kene
Ne engellenebilir?Ses ve video dahil olmak üzere kişilerYalnızca kişiler
Çoklu özelleştirilebilir simgeler×
Animasyonlu çıkartmalar×
Tek seferde 90 resim yükleyin×
İletilen Mesajlar Kaldırma Etiketi×
Farklı Yazı Tipi Stilleri×
Kişiselleştirilmiş otomatik yanıt×
Esconder Son Görülme×
Mavi kene postu×

JTWhatsApp APK 2024 son sürümünün bazı olağanüstü özellikleri


Aşağıda, güncellenmiş JTWhatsApp sürümünün kullanıcı işini en aza indiren ve birçok gelişmiş işlemi mümkün kılan bazı özellikleri yer almaktadır, bir göz atın!

JTWhatsApp birkaç güzel özelleştirme özelliği ile birlikte gelir. Tonlarca canlı tema ve yazı tipi ile entegre edilmiştir.

Kullanıcı arayüzünün değiştirilmesi

WhatsApp’ın aynı sıkıcı arayüzünden bıktıysanız. Baixar JT WhatsApp güncellenmiş sürümünde, kullanıcı arayüzünü tek bir tıklama ile özelleştirmek için uzun WhatsApp temaları listesinden herhangi bir temayı seçebilirsiniz.

Yazı Tipi Stilleri

Sohbet ederken herhangi bir JTWhatsApp yazı tipini kullanmak arkadaşlarınız üzerinde farklı bir izlenim bırakacaktır. JTWhatsApp telecharger’da kullanıcılar çok çeşitli yazı tipi stilleri ve boyutları arasından seçim yapabilirler. Farklı yazı tipi stilleri kullanmak, kitlenizin mesajlarınızla doğru şekilde etkileşime girmesine yardımcı olur.

Genişletilmiş emoji listesi

Emojiler, bir Whatsapp konuşmasını daha ilgi çekici ve kişisel hale getirmenin harika bir yoludur. JTWhatsApp’ta daha geniş bir emoji yelpazesi bulacaksınız. Bir mesaja daha gerçekçi bir his vermek için kullanılabilecek hemen hemen her durum için çok çeşitli emojiler ve çıkartmalar vardır. Bu nedenle, kullanıcıların mesajlarını daha çekici ve gerçek hale getirmelerine yardımcı oluyor.

Otomatik Yanıtlayıcı

Bizi ticari faaliyetleri için kullanan birçok kullanıcı, orijinal yazılımın müşterilerine anında yanıt verebilmeleri için bir otomatik yanıtlayıcı işlevi olmadığı için kendilerini sınırlı hissediyor. WhatsApp JT’yi indirin ve bu sorun çözülsün. Kullanıcıların otomatik yanıt için sabit bir zaman ayarlamasına olanak tanıyan yeni bir özellik ekler. Bu şekilde, başka bir işle meşgulken hattan çıkarsanız, gönderen otomatik bir yanıt alacaktır. Ayrıca, bu mesajı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Ürünlerini WhatsApp’ta tanıtanlar için bu özellik gerçek bir nimettir.

JT WhatsApp APK’sının bir başka cazibesi de şaşırtıcı gizlilik özellikleridir. Çift tik işaretini gizleyebilir, son görüntülenen ve çevrimiçi seçeneklerinizi dondurabilir ve sohbetinizi korumak için bir sohbet kilidi ayarlayabilirsiniz.

Son durumu dondur

Son durum, WhatsApp’taki son etkin durumunuzu ifade eder. Çevrimiçi olduğunuzda, WhatsApp’taki son görünümünüzü gösterir. Ancak, insanlar bazen başkalarının son görülme durumunuzu bilmesini istemez. Son görülme durumunu gizlemenin yollarını aramaya devam edin. JT WhatsApp güncellemesini indirin, son görülme durumunu dondurmayı kullanabilirsiniz.

Rahatsız Etmeyin (DND) Modu

Günümüzde WhatsApp birçok resmi görev için kullanılıyor, ancak çoğu zaman insanlar kaotik bir dünyada huzur istiyor. Ancak kafa karıştırıcı mesajlar meydana gelirken, WhatsApp mesajlarının engellenmesini ancak günlük yaşamınıza müdahale etmemesini nasıl sağlayabilirsiniz? JTWhatsApp’ın DND modu doğdu. Bu özellik, internete bağlı olsanız bile JT WhatsApp indirmenizde herhangi bir görüntülü veya sesli arama almayı durdurmanıza olanak tanır. Başka bir deyişle, yeniden başlattığınızda, bu özelliği tek bir tıklama ile etkinleştirmeniz yeterlidir. Bu arada, WhatsApp mesajları ve aramaları tarafından rahatsız edilmeden İnternet’teki diğer görevlerinizi yapabilirsiniz.

Bildirim Uyarısı

Bildirim Uyarısı etkinleştirildiğinde, arkadaşlarınız profillerini veya fotoğraflarını her değiştirdiklerinde bir bildirim alırlar. Durumlarını değiştirdiklerinde de bu durum değişmez. Elbette, çok sık rahatsız edilmek istemiyorsanız, ana ekranınızdaki açılır bildirimleri de gizleyebilirsiniz.

Hikayelerinizi saklayın

JTWhatsApp telecharger ayarlarında yapılacak birkaç basit değişiklikle, kişisel hikayeniz seçilen kişilerden gizlenebilir, böylece bu belirli kişi bölümü hikayenizi göremez. Benzer şekilde, belirli bir kişinin durumunu ve hikayesini, hikayesini görüntülediğinizi bilmeden görüntülemeyi seçebilirsiniz.

JTWhatsApp güncellenmiş sürümünün güvenliği daha da geliştirildi ve sorunsuz bir şekilde uygulandı.

Yasak Karşıtı

Hesabınız JTWhatsApp’ın Anti-Ban özelliği ile korunacaktır. JTWhatsApp’ı kullanarak WhatsApp hesabımızın yasaklı olarak bildirilmesini önleyebiliriz. JTWhatsApp hesabınızın yasaklanmasını önleyecektir. JTWhatsApp’ın ikinci numarasını kullanmanızı tavsiye ederiz.

Yerleşik kilit

JTWhatsApp mesajlarınıza şifre koyabileceğinizi biliyor muydunuz? Evet, WhatsApp hesabınızın başkalarının eline geçmesini önlemek için bilgilerinize bir şifre kilidi koyabilirsiniz. Ayrıca, korumak amacıyla belirli sohbet mesajları için belirli bir kilit de ayarlayabilirsiniz.

Yedekleme işlevi

Zaman zaman birçok kullanıcının basit bir hata nedeniyle birçok sohbet mesajını yanlışlıkla sildiklerinden şikayet ettiklerini ve bundan pişmanlık duyduklarını görüyoruz. Bu nedenle, şirketin geliştiricileri, kullanıcıların kaynaklarındaki tüm verileri kurtarmalarına yardımcı olmak için etkili veri yedeklemeleri ekleyerek bu faktörü dikkate aldı ve büyük miktarda veri içeren dosyalar bile kurtarılabilir. JT WhatsApp’ı indirelim, tüm değerli kayıp resimlerinizi ve videolarınızı kurtarmak da mümkündür.

İptal Karşıtı

Kullanıcılar uygulamayı her zaman ilginç sohbetler yapmak için kullanır ve insanların ilk tepkileri genellikle en gerçek olanlardır. Ancak Anti-Revoke özelliği, diğer kişinin ilk tepkisini görmeyi her zaman imkansız hale getirir. Tüm kullanıcılar Anti-Revoke özelliğini kullanarak hangi mesajların geri çekildiğini, yani silindiğini öğrenebilir.

Büyük Dosya Paylaşımı

Boyutu 15Mb’den büyük dosyalar normal WhatsApp’ta paylaşılamıyor, bu nedenle birçok kullanıcı e-posta veya Dropbox gibi diğer çözümlere alternatifler arıyor. Sürekli değişen iletişim kanalları, iletişim sürecini karmaşık ve sıkıcı hale getiriyor. Bu basit iletişim süreci için herhangi bir harici uygulama kullanmak çok can sıkıcıdır. Ancak WhatsApp JT’yi indirirseniz, 50 MB’a kadar olan dosyaları herhangi bir kişiyle paylaşabilirsiniz. Bu özellik iletişim sürecini büyük ölçüde basitleştirir ve her iki tarafın da verimliliğini artırır.

Otomatik dosya sıkıştırma yok

Hiç video ve ses dosyalarının kalitesinin bozulması nedeniyle bir göndericiden şikayetçi oldunuz mu veya başkaları tarafından beğenilmediniz mi? Suçlu Apple’dır. Uygulama, video ve ses gibi dosyaların boyutunu otomatik olarak sıkıştırır. Sonuç olarak, kalite düşer ve görüntüler bulanıklaşabilir. Neyse ki, JTWhatsApp bu utanç verici durumdan muzdarip değil. Gönderirken herhangi bir video veya ses dosyasını sıkıştırmadığı için yüksek kaliteli medya dosyaları gönderebilir.

Telefon numarasını kaydetmeden mesaj gönderme

WhatsApp’ın temel sürümünde, bir arama yapmak istiyorsanız, söz konusu kişinin telefon numarasını kaydetmeniz gerekir. Ancak, bazen birçok telefon numarası yazılımdan silinir ve bazı kullanıcılar bunları telefonlarına kaydetme ihtiyacı hissetmez. JT WhatsApp indir, kullanıcılarının telefon numaralarını telefonlarına kaydetmek zorunda kalmadan birbirlerine mesaj göndermelerini sağlayan bu kullanışlı özelliğe sahiptir.

JT WhatsApp güncellenmiş sürümü nasıl indirilir?


Adım 1. JTWhatsApp güncellenmiş sürümünün “İndir” düğmesini bulun. Resmi dosyayı almak için üzerine tıklayın. Ardından indirme işleminin bitmesini bekleyin.
İpucu: Cihazınızın güvenliğini sağlamak için reklamsız ve virüssüz kurulum paketini resmi bağlantımızdan indirdiğinizden emin olun.

Adım 2. İndirme işlemi hala tamamlanmadıysa, devam etmeden önce telefon ayarlarınıza gidin ve bilinmeyen kaynakları etkinleştirin.

Adım 3. İndirilen bir dosyayı yüklemek için, dosya yöneticisinden üzerine dokunun ve yükleme işlemini başlatın.

Adım 4. JTWhatsApp’ın Anti-Bankacılık özellikleri artık sadece bir adım uzağınızda. Şimdi aç düğmesine tıklayarak değiştirilmiş WhatsApp’ın keyfini çıkarabilirsiniz.

JTWhatsApp hakkında sık sorulan sorular


Q1. JT WhatsApp ve orijinal WhatsApp’ı aynı telefonda aynı anda kullanabilir miyim?

Tabii ki, sadece JT WhatsApp ve WhatsApp’ı birlikte kullanamazsınız, aynı zamanda JTWhatsApp aynı anda birden fazla hesabı destekler. Yazılımın bağımsız kullanımını etkilemeyen birçok ek özelliğe sahip Whatsapp’ın değiştirilmiş bir sürümüdür.

Q2. JTWhatsApp en son sürüme nasıl yükseltilir?

JTWhatsApp değiştirilmiş ve gelişmiş bir uygulama olduğundan, en son güncellenmiş sürüm Google Play mağazasında mevcut değildir. Resmi sayfamızı yer imlerine eklemeyi veya kaydetmeyi ve bir güncellemeye ihtiyacınız olduğunda ziyaret etmeyi unutmayın. JTWhatsApp’ın en son sürümünü sunuyoruz. Her güncelleme hemen yayınlanacaktır.

Adım 1. JTWhatsapp APK en son sürümü için indirme düğmesine tıklayın.

Adım 2. APK indirildikten sonra, dosya yöneticinizden açın ve yükleyin.

Adım 3. Tebrikler! JT WhatsApp uygulaması artık en son sürüme güncellenmiştir.

Son Cümle


JTWhatsApp 2024’ün yeni sürümü artık birçok yeni özellik içeriyor ve yüz milyonlarca kullanıcı eskisinin yerine bu yeni sürümü seçti. JTWhatsApp, birçok ilginç ve pratik özelliği ile kullanıcıların işini en aza indiriyor. Bununla birlikte, resmi WhatsApp’tan farklı olarak birçok gelişmiş etkinlik gerçekleştirilebilir. Artık JTWhatsApp güncellenmiş sürümü mükemmel ve sorunsuz çalışıyor. Hadi onunla keyifli bir iletişim deneyimi yaratalım.

 • JT WhatsApp sohbetleri nasıl dışa aktarılır

  JT WhatsApp sohbetleri otomatik olarak kaydedilebilmesine rağmen, JT WhatsApp sohbetlerinin nasıl dışa aktarılacağını bilmek isteyen hala birçok kullanıcı var. Bu makale bu soruları yanıtlamak için tasarlanmıştır ve JT WhatsApp sohbetlerinin nasıl dışa aktarılacağını ayrıntılı olarak açıklamaktadır. JT WhatsApp sohbetlerini dışa aktarmak zor bir iş değildir. JT WhatsApp’ın kendisinin otomatik yedeklemeleri vardır, ancak bu yeterli değildir.… Daha…


Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Software Name
JT WhatsApp
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir