İçeriğe geç

OG WhatsApp’ta Otomatik İndirme Nasıl Durdurulur?

OG WhatsApp’ınızda otomatik indirmenin etkin olup olmadığını kontrol edin! Hepimiz OG WhatsApp’ı seviyoruz, ancak bazen OG WhatsApp siz farkında olmadan telefonunuzda çok büyük miktarda depolama alanı kaplayabilir. OG WhatsApp’ta otomatik indirme özelliğini etkinleştirdiğinizde, aradığınız fotoğrafları, ses dosyalarını, videoları ve dosyaları otomatik olarak indirir. Daha da kötüsü, OG WhatsApp’ın çok fazla mobil veri tüketen çok sayıda dosyayı otomatik olarak indirmesidir. Telefonunuzun belleğinin ve mobil verilerinin aşırı zarar görmesini önlemek için OG WhatsApp’ta otomatik indirmeleri nasıl devre dışı bırakacağınızı öğrenmek en iyisidir. Telefonunuzun ve mobil verilerinizin aşırı zarar görmesini önlemek için, OG WhatsApp’ta otomatik indirmeleri nasıl iptal edeceğinizi öğrenmek en iyisidir.

OG WhatsApp’ta otomatik indirmeyi durdurma adımları

  • OG WhatsApp’ın sağ üst köşesindeki üç noktaya tıklayın ve ardından beş seçenek bulacaksınız, Ayarlar’a tıklayın.
  • Lütfen dairesel desene tıklayın. Aradığımız içerik Veri ve depolama kullanımı bölümünde gizlidir.
  • Ardından, Medya otomatik indirmeleri alt öğesinin altında, OG WhatsApp’ın mobil veri kullanırken resimleri, sesleri, videoları ve dosyaları otomatik olarak indirdiğini göreceksiniz. Tüm onay kutularının işaretini kaldırın ve kaydetmek için Tamam’a tıklayın.
  • Wi-Fi’ye bağlı olduğunuzda OG WhatsApp’ın otomatik olarak indirme yapmasını istemiyorsanız, kaydetmek için en sonunda Tamam’a basmayı unutmayın.
Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Software Name
WhatsApp Aero
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir