İçeriğe geç

WhatsApp Aero Güvenli mi? WhatsApp Aero Hakkında Bilmeniz Gerekenler.

Merhaba arkadaşlar, WhatsApp Aero kullanıyor musunuz? WhatsApp Aero’nun piyasada çok popüler olan WhatsApp’ın değiştirilmiş bir sürümü olduğunu zaten biliyor olabilirsiniz. Mükemmel geliştiriciler WhatsApp’ın eksikliklerinin üstesinden geldi, WhatsApp’ın orijinal özelliklerini geliştirdi ve ayrıca bazı gelişmiş özellikler ekledi, böylece bu WhatsApp Aero Mod doğdu!

WhatsApp Aero üçüncü taraf bir uygulama olduğu için. Google oyun merkezinden indirilemez. Bazı kullanıcılar karşı konulmaz cazibesi nedeniyle indirse bile, WhatsApp Aero’nun güvenliği konusunda hala belirsiz bir şekilde endişelenecekler mi? Telefonum için tehlikeli olacak mı? Gizliliğim açığa çıkacak mı?

WhatsApp AERO

WhatsApp Aero Resmi

Resmi Web Sitesi: wsaero.org

WhatsApp Aero hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Şimdi size WhatsApp Aero’nun güvenli olup olmadığını söyleyeceğim. Şüphelerinizi giderdikten sonra WhatsApp Aero’yu kullanmaya devam edip etmeyeceğinize karar verebilirsiniz.

Kötü amaçlı yazılım saldırısı

Yukarıda belirtildiği gibi, WhatsApp Aero, WhatsApp’ın değiştirilmiş bir sürümüdür. Belirli Google Play politikalarını ihlal eder ve bu nedenle Google Play’de aranamaz. Bu nedenle WhatsApp Aero’yu üçüncü taraf bir uygulama aracılığıyla indirmeniz gerekir. Ve mobil cihazınızın bilinmeyen kaynaklardan yazılım yüklenmesine izin vermesi gerekir. Bilinmeyen üçüncü taraf kaynaklar, telefon cihazınız tarafından algılanmazlarsa telefonunuza zarar verebilecek kötü amaçlı yazılım virüsleri taşıyabilir.

Hesap yasaklandı

WhatsApp, piyasada değiştirilmiş sürümlerin varlığına izin vermez. YO WhatsApp, GBWhatsApp, FMWhatsApp, WhatsApp Aero ve WhatsApp’ın diğer değiştirilmiş sürümleri Google Play’de indirilemez. WhatsApp ekibi, değiştirilmiş sürümünü kullandığınızı tespit ederse, WhatsApp hesabınız yasaklanabilir ve hatta kaybedilebilir.

Gizlilik sızıntısı

Cep telefonunun bilinmeyen kaynaklardan yazılım yüklenmesine izin verdiğine şüphe yok, bu da gizlilik sızıntısı riskini beraberinde getirebilir. Belki özel bilgileriniz başkaları tarafından görülemeyebilir, ancak WhatsApp Aero’yu geliştiren ekibin bunu bilmesi muhtemeldir.

Belki de WhatsApp Aero’da bu kadar çok risk olduğuna göre, insanlar neden hala indiriyor diye soruyorsunuz? Evet, WhatsApp Aero bir şekilde güvenli değil. Araştırma verilerine göre, WhatsApp Aero kullanıcıları şu anda yukarıdaki risklerle karşılaşmadı. Bunun nedeni, geliştiricilerin kullanıcıların verilerini ve gizliliğini korumak için WhatsApp’ın orijinal sürümünün sahip olmadığı gelişmiş koruma özellikleri geliştirmiş olmasıdır. Bu anlamda WhatsApp Aero ileri düzeydedir.

Dahası, dostum, lütfen dikkatli düşün, herhangi bir yazılımı kullandığımızda, riskleri de beraberinde getirir. Hiçbir yazılımcı yemin edip “Benim uygulamamı indirin kardeşim, kesinlikle güvenli ve güvenilirdir” diyemez.

WhatsApp Aero’nun cazibesini görmezden gelmek zor. WhatsApp’ın farklı bir tarzını deneyimlemek ve daha gelişmiş özelliklerin tadını çıkarmak istiyorsanız, WhatsApp Aero harika bir seçimdir.

WhatsApp Aero ile ilgileniyorsanız, indirmeyi deneyebilirsiniz. WhatsApp Aero V9.60 APK’nın en son sürümü için bir indirme bağlantısını aşağıya koyacağım.

Summary
software image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
no rating based on 0 votes
Software Name
WhatsApp Aero
Operating System
Android
Software Category
App
Price
USD 0
Landing Page

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir